Kolekce korpusů, doplňků pro přání Everyday Occasions 488ks

Kód: CC-KIT-CSC-EVOC
559 Kč / ks 461,98 Kč bez DPH
Předobjednávky do 27.května - naskladnění bude do 4.června
Možnosti doručení

DOPORUČUJEME! Výhodné doplňky na vaše projekty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce korpusů, doplňků pro přání Everyday Occasions 488ks

Vytvářejte jedinečné a profesionální karty pro každou příležitost pomocí sad Concertina Shutter Card Kit od Crafter's Companion. Tato sada obsahuje 488 položek a má vše, co potřebujete k snadnému sestavení a zdobení 20 rozměrných okenních karet. Vše je změřeno a předem vyřezáno, stačí si vybrat svůj oblíbený design a začít vyrábět karty! 

Otevřete svou kreativitu –    se sadou karet pro každodenní příležitosti od Crafter's Companion je tak snadné vytvořit krásné, působivé karty pro přátele a rodinu. Existuje pět návrhů karet a dva listy pro každý návrh. Jedna obsahuje prázdnou kartu s harmonikou a druhá je naplněna toppery a sentimenty, které ozdobí vaši kartu. Se čtyřmi kompletními sadami každého designu můžete snadno vytvořit 20 hotových karet! 

Rychlá a snadná výroba karet -  S touto sadou je tak snadné vytvořit působivé interaktivní karty. Přířezy harmonikářské závěrky, dekorace a sentimenty jsou předem vyřezané, takže není potřeba žádné řezání ani měření. Stačí si vybrat svůj design, vyndat své kousky a podle pokynů navrhnout a postavit si vlastní harmonikovou kartu. Vše, co potřebujete, je lepicí páska nebo 3D pěnové podložky, abyste vše spojili - ideální pro začátečníky! 

Speciální karta pro každou příležitost - Vyberte si z tropického ráje, elegantního čajového dýchánku, okouzlujícího a dívčího tématu, voňavých a rustikálních levandulových polí nebo klasického a barevného tématu narozeninové oslavy! Designy obsahují třpytivé fóliované detaily pro profesionální a krásnou konečnou úpravu. Takže, ať už vyrábíte pro speciální narozeniny, výročí, oslavu nebo jen tak – potěšte rodinu a přátele pohlednicí, kterou si ponechte. 

 Přizpůsobte si a vytvořte - Každý design zahrnuje předem nařezané dekorace, vrcholy a nálady. Takže můžete být kreativní a ozdobit vnitřek i vnější stranu vaší Concertina Shutter Card tak, aby odpovídala dané příležitosti!

Připraveno k odeslání -    Sada obsahuje také 20 bílých obálek, takže vaše karta je připravena k odeslání, jakmile bude hotová! 

  • 488 položek k vytvoření 20 hotových harmonikových karet závěrky 
  • Vyberte si z pěti designů karet ideálních pro řadu oslav 
  • Zahrnuje výlisky z harmoniky, předřezané dekorace a obálky.
  • Snadno vytvořte jedinečné, rozměrné karty!
 Seznamte se:
 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: