Universální víceúčelová řezačka a rýhovačka Sizzix

Kód: 665797
1 299 Kč / ks 1 073,55 Kč bez DPH
Předobjednávky do 26.července - naskladnění bude do 2.srpna
Možnosti doručení

Tam, kde se preciznost snoubí s kreativitou! Ať už jde o vytvoření přání a jeho odpovídající obálky, krabičky perfektní velikosti pro dárek, který nelze zabalit, nebo dekorativních předmětů, jako jsou transparenty, mašle a rozety , to vše je nyní možné s rýhovací deskou a řezačkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Universální víceúčelová řezačka a rýhovačka Sizzix

Scoring Board and Trimmer Sizzix je nabitý cennými funkcemi, zabalený do stylového designu, díky čemuž je novým nezbytným nástrojem pro každou řemeslnou výrobu Univerzální měřicí systém - 12” x 12” / 30 cm x 30 cm – jednoduše otočte skórovací desku a měřicí nástroj a přepínejte mezi imperiálními a metrickými jednotkami. Včetně nástroje Fold & Form Tool - ideální pro narýhování čar pro skládání a kroucení papíru.

Ergonomická střihací rukojeť – snadno se drží, takže pokaždé dosáhnete dokonalého střihu. Součástí balení jsou 2 čepele, takže můžete začít hned. Odnímatelná a snadno vyměnitelná čepel. Zvedací rukojeť pro snadné vkládání papíru a čisté rovné řezy.

Součástí balení je odnímatelný roh, dírka a děrovač na obálky - lze použít na desce nebo mimo ni k vytvoření dokonalé obálky, zaoblené rohy na kartách nebo sešitech a děrování pro vaše dárkové štítky! Úhlový náboj - umožňuje přesné umístění měřicího nástroje a jeho zajištění na místě pro perfektní rýhu nebo řez.

Součástí je podrobná instruktážní brožura s podrobnostmi a ilustracemi o všech klíčových funkcích a různých způsobech jejich použití (ořez, výroba obálek a bodování). Součástí jsou také pokyny krok za krokem, které vám pomohou začít s kartami, obálkami, štítky, bannery a krabicemi! Matice obálek v krabici vám přesně ukáže velikosti karty, kterou potřebujete oříznout a složit, abyste vytvořili perfektní obálku pro vaši kartu.

QR kódy jsou uvedeny na krabici a v příručce s pokyny pro další pokyny a inspiraci online. Online generátor krabic a obálek na webu Sizzix vám umožňuje snadno vypočítat míry, které potřebujete k vytvoření vlastní krabice nebo obálky na míru (do maximální velikosti nástěnky) – perfektní konečná úprava pro vaše přání a dárky na míru!

Rozměry produktu: 42 cm x 35 cm 5,6 cm. Rozměry designu: 42 cm x 35 cm 5,6 cm. 

Seznamte se:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: