Přání a obálky Vintage Rose 24ks 12,7x17,8cm

Kód: NGA-VR-QCBE5
299 Kč / ks 247,11 Kč bez DPH
Předobjednávky do 27.května - naskladnění bude do 4.června
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přání a obálky Vintage Rose 24ks 12,7x17,8cm

Vneste nadčasovou krásu a romantiku do svých papírových projektů s Nature's Garden Vintage Rose Collection od Crafter's Companion. Divoké venkovské růže kvetou po celé stránce prostřednictvím krásně ilustrovaných známek, vzorovaného papíru, jemných raznic a 3D květin. Dědické akcenty a teplá a rustikální paleta nabízí celoroční eleganci pro pohlednice, stránky sešitů, svatební potřeby a další. 

Ručně vyráběné pohlednice – Balíček Vintage Rose Card Blanks and Envelopes The Nature's Garden obsahuje 24 karet a 24 odpovídajících obálek – perfektní prázdné plátno pro nádherná přáníčka s letní tématikou, svatební potřeby, děkovné karty a mnoho dalšího. 

Květinové odstíny – Dostanete prázdné a předem ohodnocené karty v odstínech růžové červené, načervenalé růžové a sytě listové zelené – osm karet v každé barvě. Obdržíte také 24 obálek v odpovídajících barvách - připravené k odeslání! 

Přizpůsobte si svou značku – Každá karta je prémiové kvality 250 g/m2 a měří 5” x 7”. Spousta prostoru pro kreativitu s dekoracemi, vzkazy a ozdobami! Od topperů a 3D květin až po sladké nálady a vysekané detaily – přizpůsobte svou značku příležitosti a vytvořte něco zvláštního a jedinečného. 

Nechte svou kreativitu rozkvést -  Vše v kolekci Nature's Garden Vintage Rose je navrženo tak, aby spolupracovalo. Podívejte se na celou řadu razítek, raznic, embosovacích složek, tištěného pergamenu a sad na výrobu 3D květin pro ozdobení pohlednic, dárků na památku, obalů na časopisy a dalších. 

  • Obsahuje 24 karet a 24 odpovídajících obálek
  • Dostanete prázdné a předem ohodnocené karty v odstínech růžové červené, načervenalé růžové a sytě listové zelené
  • Osm karet v každé barvě. Obdržíte také 24 obálek v odpovídajících barvách - připravené k odeslání! 
  • Dokonalé prázdné plátno pro nádherná přání s letní tématikou, svatební potřeby, poděkování a mnoho dalšího. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: