Kolekce korpusů, doplňků pro přání Concertina Shutter 508ks

Kód: CC-KIT-CSC-JOTS
569 Kč / ks 470,25 Kč bez DPH
Předobjednávky do 31.května - naskladnění bude do 12.června
Možnosti doručení

DOPORUČUJEME! Výhodné doplňky na vaše projekty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce korpusů, doplňků pro přání Concertina Shutter 508ks

Vyrobte si vlastní luxusní vánoční přání se sadou Concertina Shutter Card Kit od Crafter's Companion. Tato sada obsahuje 508 položek a má vše, co potřebujete k snadnému sestavení a zdobení 20 rozměrných okenních karet. Vše je změřeno a předem vyřezáno, stačí si vybrat svůj oblíbený sezónní design a začít vyrábět karty! 

Ručně vyráběná vánoční přání –    Sada karet Joys of the Season od Crafter's Companion umožňuje tak snadné vytvářet působivá přání pro přátele a rodinu. Existuje pět návrhů vánočních přání a dva listy pro každý návrh. Jedna obsahuje prázdnou kartu s harmonikou a druhá je plná topperů se zimní a prázdninovou tématikou a sentimentů, které ozdobí vaši kartu. Se čtyřmi kompletními sadami každého designu můžete snadno vytvořit 20 hotových karet! 

Rychlá a snadná výroba přání -  S touto sadou je tak snadné vytvořit působivá, interaktivní vánoční přání. Přířezy harmonikářské závěrky, dekorace a sentimenty jsou předem vyřezané, takže není potřeba žádné řezání ani měření. Stačí si vybrat svůj design, vyndat své kousky a podle pokynů navrhnout a postavit si vlastní harmonikovou kartu. Vše, co potřebujete, je lepicí páska nebo 3D pěnové podložky, abyste vše spojili - ideální pro začátečníky! 

Veselé a světlé vzory – Vyberte si z tradičních útulných Vánoc, chutných svátečních pochoutek, cukrově růžových perníkových chaloupek, krásného motivu louskáčku a třpytivého a okouzlujícího novoročního tématu. Designy obsahují třpytivé fóliované detaily pro profesionální a krásnou konečnou úpravu. Takže, ať už vyrábíte pro speciální narozeniny, výročí, oslavu nebo jen tak – potěšte rodinu a přátele pohlednicí, kterou si ponechte. 

 Přizpůsobte si a vytvořte - Každý design zahrnuje předem nařezané dekorace, vrcholy a nálady. Takže můžete být kreativní a ozdobit vnitřek i vnější stranu vaší Concertina Shutter Card tak, aby odpovídala dané příležitosti!

Připraveno k odeslání -    Sada obsahuje také 20 bílých obálek, takže vaše karta je připravena k odeslání, jakmile bude hotová! 

  • Sada karet Crafter's Companion Concertina Shutter – Radosti sezóny
  • 408 položek k vytvoření 20 hotových harmonikových karet závěrky 
  • Vyberte si z pěti vánočních vzorů 
  • Zahrnuje výlisky z harmoniky, předřezané dekorace a obálky.
  • Vytvářejte jedinečné, rozměrné vánoční přání s lehkostí! 
 Seznamte se:
 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: