Kleště na průchodky Crop-A-Dile II Big Bite extra dlouhé

Kód: 70911-4
1 799 Kč / ks 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Kleště na průchodky Crop-A-Dile II Big Bite extra dlouhé

Pro snadné děrování. Vytvoří díru až 15cm vzdálenou od hrany papíru. Slouží k děrování, připevnění cvočků, eylets, apod. Na kleštích se nastavují celkem 4 funkce. 1) Nahoře (oranžové posunovací tlačítko). Nastavuje se do pozice vyrážení děr, nebo aplikace cvočků: velikost díry 0,317cm a 0,476cm - bez udání čísla hladké (úplně vpředu) – tj. nastavení na aplikaci cvočků. 2) Horní část čelisti – otočná kostička – jednotlivé plošky mají své označení velkým písmenem (velmi malé písmenko) 3) Dolní část čelisti – otočná kostička – jednotlivé plošky mají své označením číslem (velmi malá číslice) 4) Pomocí oranžového posuvného pravítka v čelistech můžete nastavit hloubku, kam má být díra vyražena. Jde o zarážku na papír.

 Upozornění:

  • Nevhodné pro děti, určeno pro dospělé osoby, nebezpečí zranění.
  • Nesnažte se vyrážet díry do příliš silných a tuhých materiálů, může dojít k poškození kleští! Když připevňujete cvočky, dávejte pozor, aby byli správně umístěné, tj. hlavičkou nahoru. Horní i dolní část musí zapadnout do otočných kostiček.
  • Po připevnění dekorace se může stát, že zadní část dekorace bude ohnutá, nebo zkrabacená. Je to normální. Je to dané tím, jaká síla byla vyvinutá při stlačení kleští, nebo jaký materiál byl použitý na výrobu dekorace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: