Enchanted Ocean TriColour akvarelové fixy 3 fixy-9 barev

Kód: S-EO-TCAQ
256 Kč / balení 211,57 Kč bez DPH
Předobjednávky do 21.června - naskladnění bude do 28.června
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enchanted Ocean TriColour akvarelové fixy 3 fixy-9 barev

Vydejte se se svými vlastnoručně vyrobenými výtvory na dobrodružnou výpravu do třpytivých vod a duhových kouzel kolekce Sara Signature Enchanted Ocean od společnosti Crafter's Companion. Křehké mušle, barevné korály, sladcí mořští koníci a třpytivé mořské panny plují, šplouchají a skáčou po vzorovaných papírových polštářcích, pergamenu, razítkách, raznicích a embosovacích složkách. Paleta inkoustově modré, vodní a korálové barvy se dokonale kombinuje s třpytivým sprejem, třpytivou pastou, duetovými inkoustovými polštářky, pery TriColour Aqua a iluzivní fólií, aby každé dílo působilo vlnícím se vodním dojmem, který skutečně vystihuje kouzlo oceánu. Ideální pro všechny věkové kategorie, pohlaví a příležitosti, vneste do svých líčení třpytivé slunce po celý rok. Vodní paleta -

  • Sada fixů Sara Signature Enchanted Ocean TriColour Aqua obsahuje tři akvarelové fixy.
  • Každé pero obsahuje tři odstíny, což je paleta devíti barev, pečlivě vybraných tak, aby doplňovaly celou kolekci Enchanted Ocean.
  • Kouzlo akvarelu - každé pero TriColour Aqua obsahuje tři živé, ve vodě rozpustné barvy určené k míchání a roztírání vodou.
  • Spojte je se svým oblíbeným razítkem Enchanted Ocean, vystřihovánkou nebo vzorem z odporového polštářku a vytvořte atmosférické akvarelové efekty.
  • Míchání a prolínání - od tmavě modré a svěží vodní po mořskou zelenou a zářivě korálovou - tři barvy obsažené v každém fixu byly pečlivě vybrány tak, aby spolu dokonale ladily.
  • Smíchejte je dohromady a získejte realistické, smíšené barvy.
  • Výrazné efekty - Každá barva se podává špičkovým štětcovým hrotem z japonských vláken pro umělecký dojem a řadu zakřivených a zúžených tahů.
  • Smíchejte barvy vodou nebo je položte na paletu a naberte štětcem!
Jak na to:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: