Od 29.června do 3.července máme dovolenou. Obchod-výdejní místo je zavřené. E-shop funguje dále, objednávky budou vyřizovány - datum odeslání balíků bude 7.července

Set Chameleon Fineliner - detailní popisovače syté tóny 12ks

Kód: FL1201
Značka: chameleon
629 Kč / balení 519,83 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele dodání 2-3 dny, objednávejte

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set Chameleon Fineliner - detailní popisovače syté tóny

Detailní popisovače Chameleon Fineliner - 12 barev 

  • hrot 0,3mm.
  • Inovativní technologie umožňuje psát a blendovat s jedním popisovačem více barvami pouhou výměnou víčka.
  • Jsou ideální pro umělce, studenty atd.
  • Není určeno pro děti do 3 let.

    Způsob míchání barev je u detailního popisovače Chameleon Fineliners založen na unikátním patentovaném systému. Liner obsahuje dva zásobníky na inkoust. Inkoust je jak v těle popisovače, tak v jeho víčku. Díky tomu pro míchání barev stačí víčko popisovače jedné barvy nasadit na popisovač jiné barvy a nechat pár sekund působit. Pozor - vždy ve svislé poloze, víčko shora. Barva z víčka se naseje do hrotu lineru a hrot pak začne psát barvou nasazeného víčka a postupně přechází do své původní barvy, přičemž v přechodu z jedné barvy do druhé dochází k blendování (míchání barev). Lze nasadit i více víček, barvy pak postupně přecházejí k původní barvě postupně.
    Popisovače jsou vhodné na psaní, krasopis, kreslení, vybarvování, náčrtky atd. Výborně se hodí na zápisky do deníku či kalendáře, jelikož barva inkoustu na většině papírů nevybledne. Pro hladké psaní popisovač obsahuje tenký kovový japonský hrot o tloušťce 0,3 mm. Ergonomický design. Rychleschnoucí inkoust na vodní bázi.

Inspirativní video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: